suplimente nutritive

Tudor Vladimirescu -12e

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Suplimente culturism Metadrol!

In jos 
AutorMesaj
george23

Data de înscriere : 20/05/2013

MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol!   Lun Mai 20, 2013 11:52 am

Am vazut in ultima perioada foarte multe reclame la acest produs pe internet si multa lume vorbeste despre el cum ca ar fi un produs foarte ok!M-ar interesa daca l-a folosit careva pentru ca as vrea sa iau si eu niste suplimente pentru masa musculara care sa ma ajute sa pun muschi rapid!
Multumesc!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
radu89

MesajSubiect: Re: Suplimente culturism Metadrol!   Lun Mai 20, 2013 3:31 pm

E destul de bun acest supliment! Cel mai fain e ca poate fi asimilat extrem de repede de organism fara sa provoace efecte secundare.Deasemenea nu are substante in compozitie care te-ar putea descalifica la diverse competitii sportive! Am citit foarte mult despre produsul asta si de abia astept sa-l cumpar pentru ca mi se pare foarte interesant!
Pent cine vrea sa citeasca despre el poate gasi informatii pe sit-ul metadrol.ro
Mult spor!
Sus In jos
george23

MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Joi Iun 06, 2013 2:26 pm

Multumesc mult! O sa ma decid si eu, fiindca trebuie sa-mi aleg si programul de exercitii!
Mult spor la facut muschi!
Sus In jos
adrian90

Data de înscriere : 26/06/2013

MesajSubiect: Suplimente pentru culturism   Mier Iun 26, 2013 3:00 pm

Si eu am folosit suplimentele astea, si am reusit sa pun masa musculara intr-un timp relativ scurt! Totul e sa folosesti cum trebuie suplimentele si sa astea, si sa urmezi o dieta echilibrata bogata in proteine si in multi carbohidrati!
Sus In jos
george23

MesajSubiect: Suplimente culturism   Vin Iul 05, 2013 9:30 am

Pana la urma am cumparat o cutie din suplimentul asta! Sunt curios cum va functiona pe metabolismul meu. asta e singura mea temere deoarece in general suplimentele de genu stiu ca functioneaza diferit in functie de organism. Sper sa ma ajute sa depun masa musculara!
Sus In jos
solomon98

Data de înscriere : 18/07/2013

MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Joi Iul 18, 2013 8:55 am

Am vazut ca destul de multe persoane vorbesc despre suplimentul Metadrol si asta m-a facut sa caut mai multe informatii despre el! Ce nu am inteles e daca au efecte secundare! Daca cineva a avut asemenea efecte adverse poate sa imi spuna si mie!
Multumesc!
Sus In jos
adrian90

MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Mar Iul 30, 2013 1:11 pm

La mine suplimentele astea nu au produs nici un efect secundar, dar e posibil ca la alte organisme sa produca. Mie si prietenilor mei cu care merg la sala nu ne-au produs neplaceri pana in prezent! Dar stii cu e niciodata sa nu zici niciodata!
Sus In jos
solomon98

MesajSubiect: Suplimente culturism   Vin Aug 09, 2013 8:48 am

Da vezi, faptul ca tie nu ti-a produs efecte adverse nu-mi garanteaza mie ca eu nu voi avea. Sincer chestia asta cu efecte secundare ma macina destul de mult in ultima vreme pentru ca am tot auzit pe la televizor de efectele negative ale suplimentelor in general. Cea mai buna idee e sa cauti pe sit-urile straine informatii dspre un anumit produs, sau chiar sa cumperi de pe sit-urile straine. In Romania eu am vazut sit-uri care vand produse si nu au nici macar datele de contact pe ele!
Sus In jos
adrian90

MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Mier Aug 21, 2013 8:43 am

Mie Metadrol nu mi-a provocat nici o reactie adversa si m-a ajutat sa rezist mai mult la sala. O sa vedeti ca in viitorul apropiat toata lumea care vrea sa faca muschi se va indrepta spre suplimentele facute din plante, iar suplimentele care contin ingredienti chimici vor disparea incet, incet!
Sus In jos
solomon98

MesajSubiect: Suplimente culturism   Lun Sept 09, 2013 8:38 am

Ieri am luat si eu 2 cutii de Metadrol. Inca nu am inceput cura, dar de maine trec la treaba:) M-am mai documentat si am gasit mai multe pareri pozitive. Acum depinde si de organismul fiecaruia, sau de comportamentul lui din timpul curei. E clar ca nu toata lumea poate avea aceleasi rezultate!
O zi faina!
Sus In jos
adrian90

MesajSubiect: Suplimente culturism   Joi Oct 17, 2013 8:40 am

Asa este, nu toata lumea are aceleasi rezultate si de cele mai multe ori suplimentele actioneaza in mod diferit in functie de metabolismul fiecarei persoane in parte. Referitor la ce spuneai tu despre comportamnetul fiecaruia si aici ai dreptate:Smile
Daca faci exercitii intense si mananci ce trebuie o sa ai rezultate mult mai bune in comparatie cu cel care doar face sala dar are un regim alimentar dezechilibrat.
O zi buna!
Sus In jos
solomon98

MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Mar Noi 26, 2013 9:48 am

Au intrat destul de bine suplimentele alea. Forta mi-a crescut si am acumulat si masa musculara deoarece rezist mai mult in timpul sedintelor de antrenament. E super! Sincer, nu ma asteptam sa intre atat de bine dar ma bucur ca se intampla acest lucru!
Cred ca m-a ajutat in acest proces si dieta bogata in proteine si carbohidrati. Adevarul este ca daca vrei sa faci muschi, trebuie sa rezisti mai mult la sala! Mai multe ore la sala, mai multi muschi acumulati!
Sus In jos
adrian90

MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Joi Dec 19, 2013 9:53 am

Suplimentele astea eu le-am luat de pe www.metadrol.ro
Sincer nu stiu daca exista prin farmacii sau prin magazinele alea naturiste de prin complexele comerciale. Oricum lucrul cert e ca produsul functioneaza asa ca pentru mine nu e un impediment ca nu le gasesc prin magazine:) La cate suplimente se vand online, n-ar fi asta o problema!
Sus In jos
solomon98

MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Mier Ian 15, 2014 9:48 am

Prin farmacii nici eu n-am dat de ele. Pe la salile de forta mai sunt pentru ca le cumpara instructorii. Acum nu stiu ce sa zic, dar probabil ca sunt date de acestia la un pret mai mare!
Sus In jos
adrian90

MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Mar Feb 11, 2014 10:05 am

Produsul asta creste productia de testosteron si parerea mea e ca avantajeaza persoanele care au un deficit de testosteron. Principala lui actiune e ca creste forta in mod semnificativ iar asta ajuta la intensificarea exercitiilor. La mine trecerea a fost destul de brusca de la impins la piept cu 90 de kg la impins cu 110 kg. Asta s-a intamplat intr-o perioada destul de rapida si trebuie sa recunosc ca m-am speriat nitel in perioada aia:)
Dar m-am mai documentat despre produs si m-am linistit!
Mult spor la facut mschi!
Sus In jos
sebastian83

Data de înscriere : 06/03/2014

MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Joi Mar 06, 2014 9:55 am

Am folosit si eu pe o perioada de o luna de zile suplimentul Metadrol, dar pana acum nu vad vreo modificare. Posibil ca organismul meu sa reactioneze mai greu la tratament. O sa fac o mica pauza de cateva saptamani, dupa care o sa ma reapuc de o cura mai consistenta. Sper ca atunci rezultatatele sa fie mult mai bune, iar eu sa ma pot bucura de o masa musculara mai pronuntata si de un corp cu muschi reliefati!
Sus In jos
adrian90

MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Vin Mar 28, 2014 9:51 am

Salut!

Produsul asta e un supliment alimentar. La fel ca toate celelalte suplimente functioneaza diferit in functie de metabolismul fiecarei persoane. Totusi eu zic sa intensifici exercitiile si sa ai grija si la alimentatie. Cele doua lucruri sunt esentiale, daca vrei sa acumlezi masa musculara. Doar daca iei suplimente, si sari peste exercitii atunci si rezultatele vor fi mai mici. Din cauza asta e bine sa incepi treptat. Cu exercitii de beginner si suplimente pentru beginner. Trecand treptat la urmatoarea faza corpul se va acomoda cu suplimentele pe care i le dai si vor aparea si rezultate. Metadrol e un supliment bun!

Mult spor!
Sus In jos
danciu20

Data de înscriere : 28/04/2014

MesajSubiect: Metadrol   Lun Apr 28, 2014 8:39 am

Astazi am terminat si eu cura cu Metadrol si vad ca au intrat destul de bine. Rezist mai mult in timpul antrenamentelor fizice , iar asta e extraordinar. Am crescut in masa musculara si asta imi da o incredere mai mare in fortele mele.

Cred ca o sa ma reapuc de inca o cura in viitorul apropiat!

Sus In jos
adrian90

MesajSubiect: Metadrol   Vin Mai 23, 2014 9:09 am

Danciu, suplimentelele metadrol sunt destul de bune, dar se recomanda ca in timpul curei sa mai alternezi exercitiile fizice si proteinele din alimente. Consumand mai multe proteine vei reusi sa iei in greutate si sa acumulezi in felul asta mai multa masa musculara!
Consumand mai multe proteine vei reusi sa devii puternic.

Sus In jos
teodorurs

Data de înscriere : 16/06/2014

MesajSubiect: Metadrol   Lun Iun 16, 2014 12:49 pm

Salutare!

Suplimentele de care vorbiti voi sunt destul de ok. Si eu le-am folosit si sunt multumit de rezultatele pe care le-am obtinut. Pe langa faptul ca m-au ajutat sa-mi cresc masa musculara, rezistenta mea in timpul antrenamentelor e mult mai mare. Am tecut destul de usor la greutatile mai mari si asta mi-a dat incredere atunci la inceput ca o sa pun masa musculara rapid. Exact asa s-a si intamplat. Dupa doar 3 saptamani de cura cu metadrol aveam o pofta mai mare sa stau la sala si ma simteam mai puternic!

Sus In jos
adrian90

MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Mier Iul 09, 2014 8:48 am

Faptul ca sunt facute din plante ajuta la o acumulare mai rapida a masei musculare. Rolul suplimentului e de a creste rezistenta, dar si de a arde grasimile in acelasi timp. Totusi fara exercitii fizice sustinute si un stil de viata adecvat rezultatele pot fi unele destul de mici. La toate astea se mai adauga si metabolismul fiecarei persoane in parte care reactioneaza diferit la tratament!

Sus In jos
danciu20

MesajSubiect: Suplimente culturism   Mar Iul 29, 2014 9:09 am

Salutare!

Am mai comandat azi inca 2 cutii din suplimentul asta. Chiar imi place cum se comporta. Ce ma mira e ca am colegi de sala care sunt nemultumiti de produs. Mi se pare putin ciudat, dar ma gandesc ca si metabolismul are partea lui de vina aici.

Sus In jos
adrian90

MesajSubiect: Suplimente culturism   Lun Aug 18, 2014 9:41 am

La toate suplimentele un rol important il are si metabolismul fiecarei persoane. Conteaza mult si cum raspunde fiecare organism la cura, dar si activitatile care sunt facute pe langa aceasta cura. Nu poti sa iei doar suplimente, fara sa faci pic de efort si sa te astepti sa faci masa musculara de invidiat.

O zi cat mai frumoasa!

Sus In jos
danciu20

MesajSubiect: Suplimente culturism Metadrol   Joi Oct 23, 2014 9:42 am

Intr-adevar conteaza si metabolismul fiecarei persoane in parte, dar fara exercitii sustinute rezultatele finale vor fi unele mai mici.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Suplimente culturism Metadrol!   

Sus In jos

Suplimente culturism Metadrol!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
suplimente nutritive :: [= Produse =] :: Produse noi-
Mergi direct la: