suplimente nutritive

Tudor Vladimirescu -12e

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Produse pentru imbunatatirea vietii sexuale

In jos 
AutorMesaj
dragomir54

Data de înscriere : 07/05/2013

MesajSubiect: Produse pentru imbunatatirea vietii sexuale   Mier Iul 31, 2013 10:22 am

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
kaize

Data de înscriere : 10/12/2013

MesajSubiect: Maxatin un supliment pentru intensificarea orgasmelor   Mar Dec 10, 2013 11:22 am

Folosesc suplimentul asta de o luna de zile si deja mi-a imbunatatit intr-o masura destul de mare performantele sexuale. Initial cand l-am cumparat nu ma asteptam sa am rezultate atat de mari si intr-un timp atat de scurt avand in vedere ca sunt doar niste suplimente. Produsul m-a ajutat sa am o erectie mai buna si sa am orgasme mult mai intense in timpul actului sexual. Daca rezultatele astea or sa ramana si dupa ce o sa termin cura o sa fie superb! Produsul l-am luat de pe maxatin.ro si pana acum nu am simtit sa-mi produca vreun efect advers!
O zi buna!
Sus In jos
vladimirba

Data de înscriere : 24/01/2014

MesajSubiect: Maxatin   Vin Ian 24, 2014 3:18 pm

Suplimentul asta chiar ca e bun la intensificarea orgasmelor. Pe langa faptul ca imi dadeau o pofta nebuna de sex, ejacularea era mult mai abundenta. Chiar nu aveam nici o retinere in perioada aia cand faceam sex pentru ca stiam de ce sunt capabil. Cateodata e bine sa apelezi si la elemente ajutatoare pentru a regla anumite chestii!
Sus In jos
kaize

Data de înscriere : 10/12/2013

MesajSubiect: Imbunatatirea performantelor sexuale   Mier Feb 26, 2014 10:44 am

Foarte multe persoane se confrunta cu probleme ce tin de ejaculare. Fie ca au ejaculare precoce, fie ca au ejaculare putina ei cauta o alternativa naturala sanatoasa care sa ii ajute sa isi rezolve problema!
Pe mine m-a ajutat http://maxatin.ro sa-mi maresc cantitatea de sperma ejaculata, chiar daca eram destul de sceptic la inceput in privinta rezultatelor!
Sus In jos
teluzav

Data de înscriere : 21/03/2014

MesajSubiect: Imbunatatirea vietii sexuale   Vin Mar 21, 2014 1:17 pm

Astazi am cumparat si eu 2 cutii din acest supliment si de saptamana viitoare o sa ma apuc de cura. Am citit lucruri interesante despre produsul asta si asta imi da sperante ca o sa obtin si eu rezultate. Am cautat informatii mai ales pe sit-urile din strainatate si am vazut ca produsul e destul de utilizat in tarile din europa Vestica. Faptul ca nu genereaza efecte adverse reprezinta un mare plus pentru acest supliment!
Sus In jos
elenaj

Data de înscriere : 29/04/2014

MesajSubiect: Femmax pentru cresterea libidoului   Mar Apr 29, 2014 1:05 pm

Eu am folosit pentru a-mi creste dorinta sexuala si libidoul un supliment naturist ce se numeste Femmax. Suplimentul l-am luat de pe sit-ul femmax.ro si pot spune ca m-a ajutat foarte mult. Eram destul de sceptica ca m-ar putea ajuta, dar dupa ce am vazut ca produsul functioneaza mi-am schimbat parerea!
Sus In jos
karlos

Data de înscriere : 30/05/2014

MesajSubiect: Maxatin   Vin Mai 30, 2014 9:07 am

Kaize si eu am folosit suplimentul Maxatin si sunt superincantat de rezultatele pe care le-am obtinut. Sincer nu ma asteptam ca produsul sa-si faca efcetul atat de rapid, pentru ca primele rezultate le-am avut la doar 2 saptamani de utilizare. Consider ca atunci cand avem o afectiune de natura sexuala e obligatoriu sa luam atitudine si sa incercam sa rezolvam problema respectiva!

Sus In jos
marciano

Data de înscriere : 24/06/2014

MesajSubiect: Suplimente pentru imbunatatirea vietii sexuale   Mar Iun 24, 2014 9:35 am

In prezent fac un tratament cu un supliment naturist numit Maxatin. Produsul asta mi-a fost recomandat de un coleg de la sala care mi-a spus ca el garanteaza ca suplimentul ma va ajuta. Il iau deja de 3 saptamani si au inceput sa apara primele efecte benefice. Nu e cine stie ce, dar e la inceput si asta imi da sperante ca produsul va functiona ok pe viitor. As vrea sa fac si ceva sedinte de consiliere psihologica pentru ca am inteles ca si astea ar functiona destul de bine!

Sus In jos
barbui

Data de înscriere : 10/07/2014

MesajSubiect: Maxatin   Joi Iul 10, 2014 9:50 am

Nu stiu ce sa zic despre produsul acesta. In anturajul meu am un coleg care foloseste si el zice ca e ok, dar acum nu stiu daca e sincer sau nu!
Sus In jos
marciano

Data de înscriere : 24/06/2014

MesajSubiect: Maxatin   Lun Aug 11, 2014 9:28 am

E destul de ok suplimentul. Pana acum rezultatele sunt unele bunicele si asta ma incurajeaza pe mine ca o sa am rezultate si mai bune pe viitor. Chiar imi doresc sa fie asa. E extrem de frustrant sa incerci sa ai performante sexuale mai bune, dar sa nu reusesti din cauza faptului ca ai unele disfunctii de natura sexuala. Partea enervanta este ca pe glob foarte multe persoane sufera de disfunctii sexuale si asta e destul de nasol!

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Produse pentru imbunatatirea vietii sexuale   

Sus In jos

Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa
» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (2)
» Cateva intrebari generale pentru fetele care au un bussines hand made
» Poezii pentru copii
» Conserve pentru iarna (2)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
suplimente nutritive :: [= Produse =] :: Produse noi-
Mergi direct la: