suplimente nutritive

Tudor Vladimirescu -12e

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Imbunatatirea performantelor sexuale

In jos 
AutorMesaj
dragomir54

Data de înscriere : 07/05/2013

MesajSubiect: Imbunatatirea performantelor sexuale   Lun Oct 14, 2013 10:26 am

Trucuri, suplimente si remedii pentru imbunatatirea performantelor sexuale!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
traianilie

Data de înscriere : 08/11/2013

MesajSubiect: Maxatin pentru imbunatatirea performantelor sexuale   Vin Noi 08, 2013 12:53 pm

Eu iau pentru cresterea performantelor sexuale suplimentul Maxatin. Pe mine m-a ajutat de fiecare data cand l-am luat, dar cred ca astea difera pe fiecare tip de metabolism.
Cert e ca mie imi sunt folositoare si asta conteaza cel mai mult!
Sus In jos
kadar10

Data de înscriere : 05/03/2014

MesajSubiect: Imbunatatirea performantelor sexuale cu Climax Control   Mier Mar 05, 2014 3:32 pm

Pe mine m-a ajutat foarte mult un supliment ca sa scap de ejaculare precoce. Suplimentul se cheama Climax Control si eu l-am luat de pe sit-ul climaxcontrol.ro. produsul e facut in totalitate din plante, nu mi-a generat vreun efect advers sau alta neplacere. Primele rezultate le-am avut la 3 saptamani de utilizare.  Viata mea sexuala s-a imbunatatit teribil si performantele mele sexuale au crescut destul de mult. Sper sa continui sa am rezultate si pe viitor!
Sus In jos
virgilmot

Data de înscriere : 25/03/2014

MesajSubiect: Tratament ejaculare precoce   Mar Mar 25, 2014 3:09 pm

Kadar pe ce perioada ai luat Climax Control si de cand il folosesti? Ai mai facut ceva in afara faptului ca ai urmat tratamentul cu el? Ma refer aici la dieta, exercitii fizice sau tot felul de trucuri care sa ajute la stoparea ejacularii precoce!
Sus In jos
lavricma

Data de înscriere : 26/03/2014

MesajSubiect: Tratament disfunctie erectila cu Vigrax   Mier Mar 26, 2014 3:03 pm

Pe mine m-a ajutat foarte mult sa-mi tratez disfunctia erectila supliemntul Vigrax. Problema mea este una dstul de veche si a inceput in urma cu 3 ani de zile. La inceput nu am simtit cine stie ce probleme, dar dupa 3 luni de la aparitia problemei deja incepuse sa ma enerveze. Am cautat tot felul de leacuri pt a ma trata si in final am ajuns la produsul Vigrax. Acesta e un supliemnt pe baza de plante, care nu mi-a provocat nici un fel de reactii adverse pe toata durata curei si in plus m-a ajutat sa ma inzdrevenesc. Acum erectiile mele sunt mult mai puternice, iar eu rezist mai mult in timpul actului sexual, iar asta e super!
Sus In jos
Celia11

Data de înscriere : 19/05/2014

MesajSubiect: Imbunatatirea vietii sexuale   Mier Noi 05, 2014 3:44 pm

Cresterea performantelor sexuale se poate obtine si printr-un stil de viata adecvat, fara tutun si fara mancaruri cu grasimi!

Sus In jos
cazanbo

Data de înscriere : 12/05/2014

MesajSubiect: Re: Imbunatatirea performantelor sexuale   Lun Aug 29, 2016 10:05 am

Pentru potenta recomandate sunt si ceaiurile din plante. Astfel de ceaiuri sunt benefice si pot mari cresterea performantelor sexuale intr-o perioada scurta de timp.

Sus In jos
dinucost

Data de înscriere : 19/09/2017

MesajSubiect: Re: Imbunatatirea performantelor sexuale   Mar Sept 19, 2017 12:28 pm

Pentru cresterea performantelor sexuale se pot folosi si suplimente sau plante care sa ajute la imbunatatirea performantelor sexuale.

Sus In jos
jerpea

Data de înscriere : 05/06/2014

MesajSubiect: Re: Imbunatatirea performantelor sexuale   Mier Mai 16, 2018 12:47 pm

Viata sexuala se poate imbunatati si prin folosirea unor metode alternative bazate pe extracte din plante care sa ajute la asa ceva. O viata sexuala implinita este responsabila de armonia din snul unui cuplu.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Imbunatatirea performantelor sexuale   

Sus In jos

Imbunatatirea performantelor sexuale
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
suplimente nutritive :: [= Produse =] :: Produse pentru slabit-
Mergi direct la: