suplimente nutritive

Tudor Vladimirescu -12e

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Vigrax - pastile pentru potenta

In jos 
AutorMesaj
sandokan

Data de înscriere : 22/04/2014

MesajSubiect: Vigrax - pastile pentru potenta   Mar Apr 22, 2014 1:01 pm

Ati folosit aceste suplimente pentru a va imbunatati viata sexuala?

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
paulik11

Data de înscriere : 15/05/2014

MesajSubiect: Vigrax pentru imbunatatirea performantelor sexuale   Joi Mai 15, 2014 2:30 pm

Si eu am folosit acest supliment pentru a-mi imbunatati viata sexuala si sunt destul de incantat de rezultatele pe care le-am obtinut. Erectiile mele sunt mult mai intense si rezistenta mea in timpul actului sexual e mult mai buna. Deasemenea si orgasmele sunt mult mai intense. Sincer nu ma asteptam sa am rezultate atat de rapid. Produsul asta este cu adevarat unul bun! Faptul ca este un supliment facut din plante im garanteaza mie ca produsul nu imi va produce efecte!
Sus In jos
jerpea

Data de înscriere : 05/06/2014

MesajSubiect: Suplimente pentru potenta   Joi Iun 05, 2014 12:19 pm

Buna ziua!

Parerea mea este ca suplimentele pot ajuta la imbunatatirea vietii sexuale, dar daca ai probleme mai grave legate de potenta, atunci trebuie sa recurgi la ajutorul unui urolog care te poate ajuta. Doctorul va stii ce sa te indrume, iar daca te vei tine de treaba rezultatele nu pot fi decat unele bune. Pe internet exista foarte multe produse care promit ca pot face adevarate minuni, dar dupa ce termini tratamentul constati ca nu e deloc asa. Ba mai mult unele produse sunt si toxice si pot provoca si efecte secundare!

Sus In jos
mandeacio

Data de înscriere : 11/07/2014

MesajSubiect: Suplimente pentru potenta   Vin Iul 11, 2014 1:18 pm

Chiar daca folosesti suplimente pentru potenta rezultatele nu vor fi unele bune daca tu ca si persoana nu iti schimbi stilul de viata. Un stil de viata in care sa incluzi exercitii fizice zilnice, o dieta echilibrata si sa renunti la alcool sau tutun.

Toate astea te vor ajuta si vei avea o viata sexuala normala si mai implinita!

Sus In jos
cazanbo

Data de înscriere : 12/05/2014

MesajSubiect: Imbunatatirea vietii sexuale   Mar Noi 04, 2014 4:33 pm

Viata sexuala trebuie imbunatatita prin tot felul de metode daca se doreste o viata sexuala implinita si obtinerea unor performante sexuale mai bune.
Sus In jos
adrian90

Data de înscriere : 26/06/2013

MesajSubiect: Re: Vigrax - pastile pentru potenta   Vin Oct 27, 2017 10:28 am

Cu telina sau cu ciocolata neara a incercat careva sa obtina rezultate pentru imbunatatirea performantelor sexuale?

Sus In jos
horiaga

Data de înscriere : 05/05/2014

MesajSubiect: Suplimente potenta   Vin Ian 12, 2018 1:13 pm

Pentru cresterea potentei se pot folosi si suplimente pentru imbunatatirea performantelor sexuale.

Sus In jos
danciu20

Data de înscriere : 28/04/2014

MesajSubiect: Re: Vigrax - pastile pentru potenta   Lun Apr 16, 2018 12:53 pm

Suplimentele pentru potenta pot fi utile cu conditia sa se schimbe si stilul de viata, sa nu se consume alimente nocive organismului.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Vigrax - pastile pentru potenta   

Sus In jos

Vigrax - pastile pentru potenta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
suplimente nutritive :: [= Produse =] :: Produse pentru slabit-
Mergi direct la: