suplimente nutritive

Tudor Vladimirescu -12e

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Gh Balance e bun pentru cresterea masei musculare?

In jos 
AutorMesaj
adrian90

Data de înscriere : 26/06/2013

MesajSubiect: Gh Balance e bun pentru cresterea masei musculare?   Vin Iul 14, 2017 1:07 pm

Am citit despre acest produs pe internet si m-ar interesa daca acest produs a fost folosit si de alte persoane si mai ales daca au avut rezultate cu acest produs.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
raluka

Data de înscriere : 01/04/2014

MesajSubiect: Re: Gh Balance e bun pentru cresterea masei musculare?   Joi Sept 07, 2017 12:49 pm

Nu stiu ce sa zic despre acest produs. Nu am folosit asa ceva.
Sus In jos
danciu20

Data de înscriere : 28/04/2014

MesajSubiect: Re: Gh Balance e bun pentru cresterea masei musculare?   Joi Ian 04, 2018 10:54 am

Am tot auzit pareri intereante despre produsul asta, dar deocamdata nu ma tenteaza. Consider ca pe natural gen exercitii fizice si alimentatie se pot face lucruri foarte bune in cresterea masei musculare.

Sus In jos
adrian90

Data de înscriere : 26/06/2013

MesajSubiect: Re: Gh Balance e bun pentru cresterea masei musculare?   Lun Ian 29, 2018 11:02 am

Ca sa pui masa musculara e nevoie in primul rand de antrenamente solicitante. Prin antrenamente repetate masa musculara se va acumula si organismul va creste in forta.

Sus In jos
mandeacio

Data de înscriere : 11/07/2014

MesajSubiect: Re: Gh Balance e bun pentru cresterea masei musculare?   Mier Mai 30, 2018 1:08 pm

Produsele pentru cresterea masei musculare in combinatie cu o dieta adecvata si cu exercitii fizice sustinute vor ajuta la cresterea masei musculare fara sa produca prejudicii organismului de tipul efectelor secundare sau dependentei.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Gh Balance e bun pentru cresterea masei musculare?   

Sus In jos

Gh Balance e bun pentru cresterea masei musculare?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poezii pentru copii
» Conserve pentru iarna (2)
» Schite pentru goblene
» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa
» Link-uri utile catre tipare, pentru copii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
suplimente nutritive :: [= Produse =] :: Produse pentru masa musculara-
Mergi direct la: