suplimente nutritive

Tudor Vladimirescu -12e

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Produse pentru masa musculara

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
laur20

Data de înscriere : 05/12/2013

MesajSubiect: Suplimente culturism Probolan 50   Joi Ian 30, 2014 2:18 pm

Probabil ca nu faci indeajuns de multe antrenamente. Nu stiu ce sa zic. Produsul asta e un testosteron booster si ajuta la acumularea masei musculare, cu conditia ca tu sa mananci ce trebuie si sa faci exercitii corespunzatoare. Imagineaza-ti ca iei niste pastile de slabit, dar fara miscare tu nu ai cum sa dai jos nici un kg. Cam asa e si cu suplimentele astea. Multe exercitii, mancare diversificata si cu siguranta o sa acumulezi muschi!

O zi buna!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
popelu

Data de înscriere : 06/01/2014

MesajSubiect: Suplimente culturism Probolan50   Lun Feb 24, 2014 11:51 am

Am intensificat acum sedintele de antrenament! Mananc mult mai des si foarte multe proteine mi-am inclus in mesele zilnice!
Proteinele nu lipsesc din alimentatia mea zilnica. Banuiesc ca si suplimentele astea actioneaza diferit in functie de metabolismul fiecarei persoane in general!
Sus In jos
lolu83

Data de înscriere : 16/05/2014

MesajSubiect: Suplimente culturism Probolan50   Vin Mai 16, 2014 10:41 am

Probolan50 sunt suplimente pe baza de plante ce pot sa creasca intr-adevar masa musculara, dar pentru acest lucru e nevoie ca si noi sa respectam o gramada de reguli. Daca acele reguli nu se respecta atunci nu ne putem astepta sa castigam in masa musculara.
Eu fac cura cu supliemntul asta de aproape o saptamana dr nu vad modificari. Oricum e mult prea devreme ca sa-mi dau o parere, mai ales ca am luat 6 cutii (ciclul pentru avansati). O sa mai revin pe parcirsul curei cu informatii despre evolutia mea si despre cum produsul m-a ajutata/sau nu sa pun masa musculara!

O zi insorita, fiindca avem nevoie!Smile

Sus In jos
jeanis

Data de înscriere : 27/06/2014

MesajSubiect: Suplimente culturism   Vin Iun 27, 2014 12:06 pm

Un supliment care pe mine m-a ajutat sa pun masa musculara este Metadrol. Produsul e unul natural si am facut cura cu el pe o perioada de 6 luni de zile si rezultatele obtinute sunt destul de bune!

Sus In jos
sandokan

Data de înscriere : 22/04/2014

MesajSubiect: Suplimente marirea masei musculare   Mier Aug 27, 2014 2:08 pm

Suplimentele pentru marirea masei musculare in marea lor majoritate functioneaza prin cresterea testosteronului din organism. Cresterea cantitatii de testosteron va duce la o rezistenta mai mare in timpul antrenamentelor si la acumularea de masa musculara.
Sus In jos
ciris

Data de înscriere : 21/10/2014

MesajSubiect: Suplimente culturism   Mar Oct 21, 2014 12:06 pm

Toate suplimentele pentru culturism cresc energia si asta ajuta la o rezistenta mai mare in timpul unor antrenamente. Deasemenea ajuta si la arderea grasimilor. Chiar si in felul asta, daca nu faci exercitii fizice si doar iei produse pentru masa musculara e foarte greu de crezut ca vei acumula o masa mare de muschi! Sunt foarte multi factori care trebuiesc indepliniti daca se doreste acumularea de masa musculara!

Sus In jos
danciu20

Data de înscriere : 28/04/2014

MesajSubiect: Re: Produse pentru masa musculara   Joi Oct 19, 2017 2:10 pm

Majoritatea produselor m pentru masa musculara actioneaza si in functie de fiecare metabolism in parte. Sunt persoanela care produsele pot sa aduca efecte imediate si la altii rezultatele sa apara mai greu.

Sus In jos
Celia11

Data de înscriere : 19/05/2014

MesajSubiect: Re: Produse pentru masa musculara   Joi Mar 15, 2018 2:34 pm

Produse pentru masa musculara sunt multe , dar e de preferat sa gasim un produs care sa ne ajute sa punem muschi si care sa nu neprovoace efecte secundare prea urate.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Produse pentru masa musculara   

Sus In jos

Produse pentru masa musculara
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa
» Provocarea 3, la croitorie: FATA DE MASA
» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (2)
» Cateva intrebari generale pentru fetele care au un bussines hand made
» Poezii pentru copii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
suplimente nutritive :: [= Produse =] :: Produse pentru masa musculara-
Mergi direct la: